Компанія Бакіто представляє обладнання для хлібопекарської та кондитерської галузі

БАКИТО1 Компанія Бакіто, учасник виставки,  пропонує широкий вибір обладнання для хлібопекарських та кондитерських підприємств, підприємств громадського харчування. Бакіто зможе здійснити поставку надійного обладнання в оптимальні терміни, ввести його в експлуатацію та забезпечити сервісне обслуговування. Фахівці ТОВ «Бакіто» завжди знайдуть оптимальні рішення, проведуть правильний розрахунок і підбір необхідного обладнання. Рентабельність та висока якість - основні показники компаній-партнерів ТОВ «Бакіто». Співпраця з фірмами, бренди котрих зазнали світової слави, дає можливість запропонувати надійне обладнання від самих маленьких лабораторних цехів до індустріальних робочих ліній.

Партнери компанії Бакіто: компанія MIWE (Німеччина), компанія DIOSNA (Німеччина), компанія RONDO (Швейцарія), компанія SVEBA-DAHLEN AB (Швеція), компанія Fortuna (Німеччина, компанія BAKON (Голландія), компанія UBE (США), компанія HOBART (Німеччина).

Устаткування для виробництва хліба в його якісному виконанні - запорука виробництва смачного хліба. Вибір обладнання для виробництва хлібобулочних виробів за участю фахівців фірми «Бакіто» дозволить скоротити час на експерименти.

Завдяки використанню новітніх технологій, якості і надійності обладнання, що пропонується, клієнти компанії Бакіто йдуть в ногу з часом, одержуючи високі прибутки від реалізації продукції.

Завітайте на стенд компанії з 11-13 вересня, реєстрація для отримання безкоштовного квитка за посиланням.

БАКИТО3 БАКИТО4 

 

Все новости
 

 


 

ИНФОРМАЦИОННАЯ ПОДДЕРЖКА

                        o-expo100_100  west-info-100-100 

i-u-pav 3

 

Место проведения

Киев, Украина
Броварской проспект, 15
Международный выставочный центр (МВЦ)

 


Генеральный застройщик

ООО "Экспосервис"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Руководитель выставки

Виктория Крыжановская (Струкова)

+38 044 456 3804

+38 050 411 4805

отправить запрос

 

 

 

менеджер выставки

Елена Кривонос

+38 063 233 2562

отправить запрос

international.acco

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved